
Блок живлення для ноутбуків Samsung ADP-40NH AB / AD-4019 19V - 2.1A , 5.5mmx3.0mm
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: BJN003A
+380 (73) 116-32-26
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків Samsung ADP-40NH AB / AD-4019 19V - 2.1A , 5.5mmx3.0mm.
Привезений з Європи!
- Потужність, 40W
- Сила току, 2.1A
- Напруга, 19V
- Тип роз"єму 5.5*3
- Гарантія (міс.) 1
Кабель живлення в комплект не входить!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Вживані |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴



