
Оперативна пам"ять/ОЗУ DDR3 4Gb Samsung (1600 МГц, 1.5 В, CL11, M378B5273DH0-CK0)
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: m007
+380 (73) 116-32-26
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Технічні характеристики | |
| Призначення оперативної пам'яті: | Для настільних ПК</td> |
| Основні технічні характеристики | |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Обсяг пам'яті | 4 ГБ |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Напруга живлення | 1.5 В |
| Додатково | |
| Кількість планок | 1 |
| Схема таймінгу пам'яті | CL11 |
| Клас | Звичайний |
| Гарантія | 1 місяць |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.5 В |
| Об'єм одного модуля | 4 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Вживані |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор | RDIMM |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


