
Електрочайник Sokany SK-1047 дисковий 1,7л, білий
1 330 ₴
- Готово до відправки
Sokany SK-1047 - це стильний та практичний чайник, який стане незамінним на будь-якій кухні. Він поєднує в собі елегантний дисковий дизайн, безшумну роботу, високу продуктивність та широкий спектр функцій, роблячи його ідеальним вибором для сучасних людей.
Потужний нагрівальний диск на 2000 Вт забезпечує швидке кип'ятіння води. Тому не доведеться довго чекати, щоб насолодитися чашкою гарячого чаю або кави. Об'єм чайника становить 1,7 л, що дозволяє закип'ятити воду одразу для всієї родини або друзів. А Дисковий дизайн чайника Sokany SK-1047 та білий колір корпусу роблять його справжньою окрасою будь-якої кухні.
Чайник автоматично вимикається при закипанні води, що робить його безпечним та енергоефективним. А також не потрібно турбуватися про те, що він перегріється. Знімний фільтр затримує накип та інші домішки, роблячи воду чистішою та смачнішою. Його легко зняти та очистити.
Характеристики:
- Об'єм: 1,7 л
- Потужність: 2000 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50/60 Гц
Характеристики:
Гарантійний термін 3 міс
Матеріал корпуса Пластик
Тип нагрівального елемента Прихований нагрівальний елемент
Вага 1.2 кг
Висота 23 см
Діаметр 12 см
Потужність 2000 Вт
Об'єм чайника 1.7 л
Колір Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Наявність фільтра | Ні |
| Підсвічування чайника | Так |
- Ціна: 1 330 ₴









