
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White
940 ₴
- Готово до відправки
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.
Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні.
Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей.
Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (Type-C та Micro-USB) та трьома вихідними портами (2 × USB-A та 1 × Type-C), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Акумулятор HOCO J101 Astute стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Бренд | HOCO |
| Вага | 230 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | Micro-USB: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A; Type-C: 5 V / 2.4 A: 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Колір | White |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель | J101 Astute |
| Особливості | з LED індикатором |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 140 × 68 × 16 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Призначення | Для електроніки |
| Роз'єми | USB Type-C, micro USB, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
- Ціна: 940 ₴





